Karolina Lenarcik

Karolina Lenarcik

Egurrola Dance Studio

Data i miejsce urodzenia:
23 lata, Warszawa

Dyscyplina: taniec sportowy

       

Napisz do Mistrza Aby napisać do Mistrza, musisz być zalogowany

Motto: Wszystko jest po coś. rnThe only place where success comes before work is in the dictionary.

Kariera - Karolina Lenarcik


Tańczę od 5 roku życia. Moja przygoda z tańcem zaczęła się od zajęć baletu w domu kultury. Po jakimś czasie zapisałam się na zajęcia tańca nowczesnego w Egurrola Dance Studio.

Od 6 lat tańczę w zespole JazzOne. Od 8 lat rozwijam się pod trenerskim okiem Pawła Michno, jest to jeden z najwybitniejszych choreografów w Polsce i za granicą. Pracujemy razem nad solówkami jazzowymi oraz w stylu show dance. Od 4 lat pracuję również indywidualnie z Kasią Mieczkowską. Kasia tworzy choreografie do wielu programów telewizyjnych oraz teledysków muzycznych. To z nią tworzę solówki modernowe.

Rok 2018 był dla mnie ogromnie szokujący, wzruszający i przełomowy. Zdobyłam mistrzostwo Polski IDO w kategorii solo modern oraz drugie wicemistrzostwo Polski IDO solo jazz. W tym samym roku wygrałam pierwszą Galę Mistrzów Polskiej Federacji Tańca. Na zakończenie tego roku wytańczyłam sobie wyjątkowe 6 miejsce w moim pierwszym finale Mistrzostw Świata w kategorii solo modern.
W 2019 razem z moim tanecznym partnerem zostaliśmy trzykrotnymi Mistrzami Polski w kategoriach duet jazz, duet modern i duet show dance. Zdobyliśmy również Wicemistrzostwo Europy i Wicemistrzostwo Świata w kategorii duety jazz. Razem z moim zespołem JazzOne zdobyliśmy 1 miejsce i tytuł Mistrzów Świata w kategorii formacje jazz oraz Wicemistrzostwo Świata w kategorii mini formacje jazz. W kategoriach solowych wytańczyłam sobie bardzo silne 7 miejsce (solo jazz, solo show dance). W 2019 razem z moim tanecznym partnerem wzięliśmy udział w programie Mam Talent TVN i dotarliśmy do półfinałowych odcinków na żywo.

Regularnie biorę udział w wielu produkcjach telewizyjnych i muzycznych, eventach i pokazach, m. in. udział w serialu "Blondynka", gościnny występ i rozmowa o sukcesach w programie „Pytanie na Śniadanie” TVP w 2020 roku, udział w teledysku Gromee i Josper "Sweet Emotions”, gościnny udział w programie „Jaka To Melodia?” TVP (utwór "Kochać" - Rafał Brzozowski, Marek Kaliszuk) w 2021 roku, udział w teledysku „Natural” Patrycji Kazadi w 2021 roku, udział gościnny w odcinkach programu „Taniec z Gwiazdami” Telewizji Polsat (z Julią Wieniawą i Stefano Terrazzino, z Edytą Zając i Michałem Bartkiewiczem, z Sylwią Lipką i Rafałem Maserakiem, z Natalia Szroeder i Jankiem Klimentem, z Iwoną Cichosz i Stefano Terrazzino), występy gościnne na pokazach fryzjerskich Z.One Concept w roku 2015 i 2018, występ gościnny na pokazie Castrol w roku 2017, występ gościnny na pokazie "Złota Nitka” w roku 2018, występ na evencie promującym nowego laptopa Dragonfly firmy HP w 2019 roku, występ na oficjalnym otwarciu szkoły Egurrola Dance Kids w Galerii Północnej w Warszawie w 2020 roku, występ na oficjalnym otwarciu szkoły Egurrola Dance Kids w Atrium Promenada w Warszawie w 2021 roku, występ na uroczystości święta miasta Żory w 2021 roku.

Otrzymałam Nagrodę „Tancerza Roku” w 2019 roku oraz Nagrodę „Odkrycie Roku” w roku 2018 od Agustina Egurroli. Mój wizerunek był użyty na plakacie XXXIV Mistrzostw Egurrola Dance Studio 2019 oraz na stronie Egurrola Dance Studio, a także na stronie sklepu tanecznego All For Dance.
Otrzymałam Tytuł VIS (Very Important Student) Sportowy na rok 2020/2021 od Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (Uniwersytet SWPS) Warszawa. 
Ukończyłam Intensywny Kurs Instruktorski Egurrola Dance Studio (sierpień 2020) oraz ukończyłam z wyróżnieniem Zawodowy Kurs Instruktora Sportu o specjalności Taniec Jazzowy. Posiadam również Certificate Dance Teacher oraz Legitymację Instruktora Sportu - Polska Akademia Sportu. Odbyłam Szkolenie #TrainLikeDancers Beaty Nawrot "Emotions - Body - Brain Edition Psychologia Ruchu i Świadomość Ciała” (prowadząca - Katarzyna Lorkowska) (marzec 2021) oraz Szkolenie #TrainLikeDancers Beaty Nawrot „Przygotowanie Motoryczne Level 1 i Level 2” (marzec 2021). Ukończyłam również Kurs wychowawcy wypoczynku (Akademia Wychowawcy) (styczeń-kwiecień 2021). Ukończyła Kurs Instruktora Pilates na macie oraz odbyłam szkolenie ze sprzętu Motr.
Prowadzę regularne warsztaty Jazz Masters w Egurrola Dance Studio. Prowadzę liczne warsztaty w całej Polsce oraz za granicą dla różnych grup wiekowych. Prowadzę regularne lekcje indywidualne w zakresie techniki, przygotowania motorycznego, pilatesu i tańca. Biorę udział w wielu warsztatach tanecznych z najlepszymi instruktorami z Polski, Europy (m. in. Finlandia, Francja, Wielka Brytania, Słowenia, Grecja, Włochy)  oraz instruktorami międzynarodowymi (m. in. Stany Zjednoczone, RPA, Australia). Biorę również udział w wielu programach treningowych (m. in. 10na10, The House of Jazz). Współpracuję indywidualnie z najlepszymi choreografami z Polski, Słowenii, RPA oraz Stanów Zjednoczonych. Wielokrotnie asystowałam podczas warsztatów i zajęć tanecznych najlepszym choreografom z Polski, Europy i innych kontynentów. Wielokrotnie zostałam wyróżniona podczas warsztatów, obozów i zajęć tanecznych od najlepszych choreografów z Polski, Europy i innych kontynentów.
Regularnie publikuję posty na mojej stronie na Facebooku, gdzie dzielę się swoimi przemyśleniami i swoją wiedzą na tematy sportowe i psychologiczne. 


W skrócie:
Tancerka od 5 roku życia. Aktualna Mistrzyni Świata w kategorii formacje jazz oraz Wicemistrzyni Świata w kategorii duet jazz i mini formacje jazz. Aktualna Wicemistrzyni Europy w kategorii duety jazz. Aktualna kilkukrotna Mistrzyni Polski. Studentka Psychologii Sportu na SWPS.


Data urodzenia: 13-06-2000
Miejsce urodzenia: Warszawa

Sukcesy - Karolina Lenarcik


Wielokrotna mistrzyni, medalistka i finalistka Mistrzostw Polski IDO

Wielokrotna medalistka i finalistka Mistrzostw Europy IDO

Mistrzyni świata IDO

Wielokrotna medalistka i finalistka mistrzostw świata IDO

Mistrzyni świata WADF

Wielokrotna mistrzyni, medalistka i finalistka mistrzostw Polski WADF 

Wielokrotna medalistka i finalistka mistrzostw świata WADF 

Wielokrotna mistrzyni i medalistka Mistrzostw Egurrola Dance Studio

Zwyciężczyni pierwszej Gali Mistrzów Polskiej Federacji Tańca

Nagroda "Tancerza Roku" 2019 i Nagroda "Rising Star" 2018 od Agustina Egurroli

1 miejsce i tytuł MISTRZA ŚWIATA WADF 2019 w kat. modern solo

1 miejsce i tytuł MISTRZA ŚWIAT IDO 2019 w kat. jazz formacje

1 miejsce i tytuł MISTRZA POLSKI IDO 2018 w kat. modern solo

1 miejsce i tytuł MISTRZA POLSKI IDO 2019 w kat. modern duet

1 miejsce i tytuł MISTRZA POLSKI IDO 2021 w kat. modern duet

1 miejsce i tytuł MISTRZA POLSKI IDO 2019 w kat. jazz duet

1 miejsce i tytuł MISTRZA POLSKI IDO 2019 w kat. show dance duet

1 miejsce i tytuł MISTRZA POLSKI IDO 2019 w kat. modern formacje

1 miejsce i tytuł MISTRZA POLSKI IDO 2021 w kat. show dance duet

1 miejsce i tytuł MISTRZA POLSKI IDO 2021 w kat. jazz formacje

1 miejsce i tytuł MISTRZA POLSKI IDO 2021 w kat. modern formacje

2 miejsce i tytuł VICE MISTRZA POLSKI IDO 2021 w kat. jazz duet

2 miejsce i tytuł VICE MISTRZA ŚWIATA IDO 2019 w kat. jazz duet

2 miejsce i tytuł VICE MISTRZA ŚWIATA IDO 2019 w kat. jazz mini formacje

2 miejsce i tytuł VICE MISTRZA EUROPY IDO 2019 w kat. jazz duet

2 miejsce i tytuł VICE MISTRZA POLSKI IDO 2019 w kat. show dance solo

2 miejsce i tytuł VICE MISTRZA POLSKI IDO 2017 w kat. show dance solo

2 miejsce i tytuł VICE MISTRZA POLSKI IDO 2015 w kat. show dance solo

3 miejsce i tytuł II VICE MISTRZA POLSKI IDO 2019 w kat. jazz solo

3 miejsce i tytuł II VICE MISTRZA POLSKI IDO 2018 w kat. jazz solo

3 miejsce i tytuł II VICE MISTRZA ŚWIATA WADF 2019 w kat. jazz solo

TOP 4 MISTRZOSTW EUROPY IDO 2019 w kat. modern duet

TOP 7 MISTRZOSTW EUROPY IDO 2019 w kat. jazz solo

TOP 4 MISTRZOSTW ŚWIATA WADF 2019 w kat. show dance solo

TOP 6 MISTRZOSTW ŚWIATA IDO 2018 w kat. modern solo

TOP 7 MISTRZOSTW ŚWIATA IDO 2019 w kat. show dance solo

TOP 7 MISTRZOSTW ŚWIATA IDO 2019 w kat. jazz solo

TOP 7 MISTRZOSTW ŚWIATA IDO 2019 w kat. show dance duet

TOP 7 MISTRZOSTW ŚWIATA IDO 2019 w kat. modern duet

Galeria filmów


Sportowcy z tej samej dyscypliny

Sandra Sosnecka

Sandra Sosnecka
taniec sportowy


Zobacz pełny profil
Butterfly Crew

Butterfly Crew
taniec sportowy


rnButterflyCrew <studiokca@gmail.com>rn13:57 (9 minut temu)rndo lukas_mikulskirnrnSzanowni Państwo,rnrn...


Zobacz pełny profil

Partnerzy

Pentagon Research
Format Deweloper
Synergia