Wspólna droga Fiedkiewicz i Browarów Waszczukowe


Nasza Mistrzyni Kornelia Fiedkiewicz zdobyła kolejnego partnera dzięki naszej platformie! Browar Waszczukowe zdecydował się wesprzeć utalentowaną pływaczkę i jednocześnie wiele zyskać.

Wspólna droga Fiedkiewicz i Browarów Waszczukowe
Kornelia Fiedkiewicz to 18-to letnia pływaczka aktualnie reprezentująca klub MKS Juvenie Wrocław. Pomimo młodego wieku na swoim koncie ma już liczne sukcesy tj.: trzy brązowe medale mistrzostw Europy juniorów, finał mistrzostw świata juniorów oraz wiele medali i rekordów Polski. 

Swoją przygodę ze sportem rozpoczęła w klubie Wankan Legnica pod okiem Janusza Widomskiego. Trener od razu zauważył, że Kornelia będzie dysponowała nadprzeciętnymi warunkami fizycznymi.    
 - Od zawsze byłam najwyższa w klasie - śmieje się mierząca 184 cm Fiedkiewicz.
Aby móc kontynuować treningi na najwyższym poziomie zdecydowała się opuścić rodzinne miasto i zmianę barw klubowych. Od 2016 roku reprezentuje Wrocław i to właśnie od 3 lat jej kariera nabrała tempa. Posypały się medale mistrzostw Polski seniorów oraz rekordy kraju. Na międzynarodowych juniorskich mistrzostwach zawsze była mocnym puntem reprezentacji Polski.
- Uważam, że to była dobra zmiana! Oczywiście czasem tęsknię za domem, ale mam tu wielu przyjaciół i gdybym miała podejmować tę decyzje ponownie byłaby ona taka sama - komentuje pływaczka.

Profil na platformie nasimistrzowie.pl założyła bez większych oczekiwań, a została jedną z pierwszych beneficjentek. Potencjał Fiedkiewicz został zauważony przez właścicieli Browarów Waszczukowych. Jest to młody i prężnie rozwijający się (dokładnie jak Kornelia) browar rzemieślniczy.
- Idea stworzenia browaru rzemieślniczego narodziła się w piwnicy babci Alicji, kiedy testowaliśmy swoje pierwsze pomysły w domowym garnku. Misternie opracowane receptury, testowane przez certyfikowanych sędziów, obroniły się na takich konkursach piwowarskich jak Birofilia czy Warszawski Festiwal Piw Domowych zdobywając trzecie i pierwsze miejsce w swoich kategoriach - opowiada jeden z udziałowców Tomasz Tupalski.
Browary Waszczukowe są prowadzone przez młodych właścicieli, którzy rozumieją istotę nowoczesnego marketingu oraz zdają sobie sprawę z mocy Internetu w dzisiejszych czasach.                                                  
- Połączenie tych dwóch podmiotów było dosyć proste, scala je nie tylko młodość, ale również pasja, jakość i profesjonalizm. Głównym składnikiem piwa jest woda, dlatego szukaliśmy przedstawiciela sportów wodnych. - tłumaczy Alicja Tchórz.
- Warzymy piwo na znakomitej wodzie z Puszczy Knyszyńskiej co pozwoliło nam zdobyć srebrny medal w kategorii pale and amber lager na Konkursie Piw Rzemieślniczych. Chcemy tworzyć piwo, z którego zawsze będziemy dumni - dodaje Tupalski.

Dziękujemy Browar Waszczukowe za okazałe zaufanie i chęć współpracy na płaszczyźnie sportowej. Poczynimy wszelkie starania, aby strony były w pełniu usatysfakcjonowane.
Dzięki takiemu wsparciu młodzi sportowcy będą mogli godnie reprezentować nasz kraj.

Chciałbyś rozwijać swój biznes z nami? Napisz do nas na fb lub nasimistrzowiepl@gmail.com
Tagi: sponsoring plywanie korneliafiedkiewicz browarywaszczukowe wspolpraca laczymysportibiznes 

Zobacz także


Z ostatniej chwili

Partnerzy

Pentagon Research
Format Deweloper
Synergia