Mistrzowska współpraca


W marcu Nasza Mistrzyni Justyna Iskrzycka, podpisała umowę sponsorską z firmą Info-R zajmująca się produkcją i dostawą nowoczesnych systemów informatycznych, a pod koniec sierpnia została indywidualną wicemistrzynią świata. Umowa została nawiązana dzięki naszej platformie i tym samym kajakarka i firma Info – R rozpoczęli, jak już widać po wynikach, medalową współpracę.

Mistrzowska współpraca

Źródło: https://www.facebook.com/Justa97/


Justyna Iskrzycka ze sportem jest związana od najmłodszych lat, choć nie od razu było to kajakarstwo. W zerówce rodzice zapisali ją na szkółkę pływacką i przez osiem lat chodziła na basen. Jak wspomina kilka godzin treningu w tygodniu było dla niej za mało i w między czasie próbowała też innych dyscyplin sportowych. Była na jednych zajęciach karate i przez rok chodziła na judo. W szkole podstawowej i gimnazjum jeździła na każde zawody międzyszkolne. W wieku ośmiu lat rozpoczęła przygodę z kajakarstwem i już w najmłodszych kategoriach zaczęła odnosić sukcesy, które niewątpliwie dla młodej zawodniczki były bardzo motywujące do dalszych treningów. Na pierwszych mistrzostwach Polski w wieku 13 lat w parze z Pauliną Paszek zdobyła srebrny medal. To właśnie z Pauliną do tej pory tworzy zgraną osadę, razem stawały już na podium mistrzostw Europy i świata. Do największych osiągnięć Polki na pewno trzeba zaliczyć dwa medale z mistrzostw świata zdobyte z wspomnianą już Pauliną Paszek, w 2017 roku było to trzecie miejsce, a w 2018 roku drugie. W 2018 roku została mistrzynią Europy. Beneficjentka programu Team 100 już w kategoriach młodzieżowych pokazywała, że należy do światowej czołówki, co potwierdzała na imprezach rangi mistrzowskiej, łącznie ma 4 medale z młodzieżowych mistrzostw świata i Europy.
 
W tym roku w sierpniu debiutowała w jedynce na 1000 m, ponieważ jej kajakarska partnerka Paulina Paszek miała kontuzję. Polka sprawiła na mistrzostwach świata w tej kategorii miłą niespodziankę i po raz pierwszy indywidualnie stanęła na podium tak ważnej imprezy. W mistrzostwach globu rozgrywanych w węgierskim Szegedynie wywalczyła srebrny medal, przegrywając tylko z reprezentantka gospodarzy Tamarą Csipes. Zawodniczka klubu AZS AWF Katowice bardzo dobrze taktycznie rozegrała ten bieg. - Po dzisiejszym dniu ewidentnie można powiedzieć, że dziewczyny lubią srebro. Debiut w konkurencjach indywidualnych mogę zaliczyć do udanych. Vice-Mistrzostwo Świata w konkurencji K1-1000 metrów cieszy niezmiernie lecz jest duży niedosyt po półfinale K1-500 metrów ponieważ do Finału A zabrakło tylko 0,03 sekundy – pisała po zawodach na swoim Facebooku Justyna Iskrzycka.

W tym samym dniu mistrzostw na drugim stopniu podium stanęła również Marta Walczykiewicz na 200 m, która również jest zawodniczką naszej platformy i osada Karolina Naja, Anna Puławska w K2 na 500 metrów. U Justyny Iskrzyckiej pozostał mały niedosyt ponieważ, niewiele zabrakło do awansu do finału głównego w K1 na 500m, a jest to konkurencja olimpijska, która będzie rozgrywana w Tokio w 2020 roku. Do awansu brało zaledwie 0,03 sekundy, a w finale B Polka uzyskała bardzo dobry czas. To pokazuje, że jest w stanie nawiązać walkę z czołówką światową. Szansę na wywalczenie kwalifikacji olimpijskiej na tym dystansie będzie miała jeszcze w przyszłym roku. 

Warto podkreślić, że całe tegoroczne mistrzostwa świata były bardzo udane dla polskich kajakarzy. Łącznie kadra Biało-czerwonych wywalczyła siedem medali i jeden w zmaganiach osób niepełnosprawnych. Podczas tych mistrzostw walka toczyła się nie tylko o miejsca na podium, ale przede wszystkim o kwalifikacje olimpijskie na przyszłoroczne zmagania w Tokio. Polscy zawodnicy zapewnili sobie łącznie 10 takich przepustek, w tym 3 w parakajakarstwie. 

Oprócz wspomnianych już medali kobiet, w najlepszej trójce zmagania ukończyli również Piotr Mazur i Bartosz Grabowski – srebro na K2 -200 m, osada K4 – 500m w składzie Karolina Naja, Helena Wiśniewska, Anna Puławska, Katarzyna Kołodziejczyk wywalczyła brąz. Natomiast kolejnych dwóch zawodników naszej platformy również zdobyli tytuły wicemistrzów świata: Tomasz Kaczor w wyścigu kanadyjek na 1000 m i Arsen Śliwiński w parze z Michałem Łuboniewskim na 200 m.

Współpraca na medal

Justyna Iskrzycka rozpoczęła współpracę z firmą Info – R, która już od 20 lat działa na polskim rynku. Infor – R to firma, która jest producentem i dostawcą systemów informatycznych. Jej głównym działaniem jest dostarczanie nowoczesnego i łatwego w obsłudze oprogramowania dla swoich klientów, by usprawnić ich działania. – Staramy się wspierać rozwój naszych klientów oferując im pomoc grupy bardzo zaangażowanych i stale podnoszących swoje kompetencje pracowników Działu Obsługi Klineta oraz Działu Informatycznego – piszą na swojej stronie przedstawiciele przedsiębiorstwa. To pokazuje, że zależy im na osobach, które korzystają z ich usług. Info – R poprzez współpracę z kajakarką pokazuje, że reklama przez sport odpowiednio prowadzona przynosi korzyści obu partnerom. Firma ta ma podpisany kontrakt sponsoringowy nie tylko z Justyna Iskrzycką, ale również z innymi sportowcami, a ich sukcesami dzieli się na swojej stronie.   
Justynie Iskrzyckiej i pozostałym kajakarzom i kanadyjkarzom gratulujemy wyników i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy. 
 
Tagi: sponsoring justynaiskrzycka infor kajakarstwo łączymybizneszesportem współpraca 

Zobacz także


Z ostatniej chwili

Partnerzy

Pentagon Research
Format Deweloper
Synergia