Kaman Sport Group i Nasimistrzowie.plZawodnicy Naszych Mistrzów dzięki platformie rozpoczęli kolejną współpracę. Tym razem grupa olimpijczyków, młodych sportowców weszła w skład nowo utworzonej Kaman Sport Group. Jest to projekt, który nie tylko będzie obejmował stały sponsoring, ale również pozyskiwanie kolejnych środków. 

Kaman Sport Group i Nasimistrzowie.pl

Byli siatkarze, którzy doskonale znają realia sportowe, Jan Domański jako główny inwestor i współtwórca projektu wraz z Maciejem Ignatowskim, stworzyli Kaman Sport Group, która ma za zadanie wspierać zawodników, olimpijczyków z trochę mniej popularnych dyscyplin. Firma Kaman prowadzi działalność gospodarczą związaną ze sportem. W swoim zakresie promuje sportowców szczególnie uzdolnionych i stwarza im warunki niezbędne do prawidłowego rozwoju i koncentrowanie się na działaniu w ich dyscyplinie sportu. W ostatnich dniach siedmiu zawodników, Naszych Mistrzów, podpisało umowy o rozpoczęciu współpracy sponsoringowej z tą grupą. Beata Pacut, Arsen Śliwiński, Justyna Iskrzycka, Patrycja Chudziak, Kacper Stokowski, Alicja Tchórz i Hubert Przytuła to zawodnicy, którzy zostali objęci sponsoringiem. 


Wspomniani zawodnicy to jedni z najlepszych sportowców w ich dyscyplinach w naszym kraju. Beata Pacut judoczka, mistrzyni Europy, uczestniczka igrzysk olimpijskich z Tokio i wielokrotna medalista zawodów rangi Grand Slam i Pucharu Świata. Cztery tytuły wicemistrza świata w kanadyjkach wywalczył Arsen Śliwiński. Zostając przy sportach wodnych, ale przy kajakarskich dwójkach i czwórkach, to Justyna Iskrzycka do tytułu mistrzyni Europy i dwukrotnej wicemistrzyni świata dorzuciła w Tokio brązowy medal olimpijskich w czwórce wraz z Karoliną Nają, Anną Puławską i Heleną Wiśniewską.

Mistrzynią Europy i to dwukrotną, bo w sztafecie i indywidualnie jest Alicja Tchórz, dwukrotna uczestniczka igrzysk olimpijskich. Natomiast u mężczyzn specjalistą od stylu grzbietowego w pływaniu jest Kacper Stokowski, olimpijczyk z Tokio, brązowy medalista mistrzostw Europy. Z czasem na ścianie we wspinaczce sportowej ściga się Hubert Przytuła, wicemistrz Polski, zawodnik kadry narodowej. Z tej samej  dyscypliny jest również Patrycja Chudziak, która w swojej karierze wywalczyła już czwarte miejsce na mistrzostwach Europy i piąte na mistrzostwach świata, stawała również na podium Pucharu Świata. Wymienieni wyżej zawodnicy, w większości są na początku swojej sportowej kariery, a na swoim koncie mają już znaczące sukcesy. To właśnie Nasi Mistrzowie, którzy dołączyli do Kaman Sport Group.

Cały projekt Kaman Sport Group obejmuje szereg działań, które mają za zadanie całościowo wspierać młodych i perspektywicznych zawodników w drodze do sukcesu. Ząłożyciele grupy jako byli zawodnicy doskonale znaja realia sportowe, wiedzą jak trudna jest to droga i ile wymaga poświęcenia, ale znają też radość wygranej i dumę po wykonanje pracy. 
 

Celem współpracy jest zapewnienie sportowcom jak najlepszej opieki socjalnej, marketingowej i promocyjnej, a w rezultacie doprowadzenie do udziału w zawodach najwyższej rangi, w tym igrzysk olimpijskich w Paryżu w 2024 roku. Zawodnik zyskuje wsparcie na spokojne przygotowania, a sponsor reklamę zgodną z jego oczekiwaniami i jest kojarzony z pozytywnymi wartościami, a co za tym idzie lepiej zapamiętywany.

Źródło: informacja własna
 
Tagi: KamanSportGroup sukces współpraca nowawspółpraca sponsoring sponsor ŁączymyBiznesZeSportem 

Zobacz także


Z ostatniej chwili

Partnerzy

Pentagon Research
Format Deweloper
Synergia