Kaman Sport Group i Nasimistrzowie.plZawodnicy Naszych Mistrzów dzięki platformie rozpoczęli kolejną współpracę. Tym razem grupa olimpijczyków, młodych sportowców weszła w skład nowo utworzonej Kaman Sport Group. Jest to projekt, który nie tylko będzie obejmował stały sponsoring, ale również pozyskiwanie kolejnych środków. 

Kaman Sport Group i Nasimistrzowie.pl

Były siatkarz, który doskonale zna realia sportowe, Maciej Ignatowski, stworzył Kaman Sport Group, która ma za zadanie wspierać zawodników, olimpijczyków z trochę mniej popularnych dyscyplin. Firma Kaman prowadzi działalność gospodarczą związaną ze sportem. W swoim zakresie promuje sportowców szczególnie uzdolnionych i stwarza im warunki niezbędne do prawidłowego rozwoju i koncentrowanie się na działaniu w ich dyscyplinie sportu. W ostatnich dniach ośmiu zawodników, Naszych Mistrzów, podpisało umowy o rozpoczęciu współpracy sponsoringowej z tą grupą. Beata Pacut, Arsen Śliwiński, Justyna Iskrzycka, Aleksandra Kowalczuk, Kacper Stokowski, Alicja Tchórz, Hubert Przytuła i Klaudia Zwolińska to zawodnicy, którzy zostali objęci sponsoringiem. 

Wspomniani zawodnicy to jedni z najlepszych sportowców w ich dyscyplinach w naszym kraju. Beata Pacut judoczka, mistrzyni Europy, uczestniczka igrzysk olimpijskich z Tokio i wielokrotna medalista zawodów rangi Grand Slam i Pucharu Świata. Cztery tytuły wicemistrza świata w kanadyjkach wywalczył Arsen Śliwiński. Zostając przy sportach wodnych, ale przy kajakarskich dwójkach i czwórkach, to Justyna Iskrzycka do tytułu mistrzyni Europy i dwukrotnej wicemistrzyni świata dorzuciła w Tokio brązowy medal olimpijskich w czwórce wraz z Karoliną Nają, Anną Puławską i  Heleną Wiśniewską. Kolejną reprezentantka kajakarstwa, ale tym razem górskiego jest Klaudia Zwolińska, która igrzyska w Tokio zakończyła na piątym miejscu, a na swoim koncie ma również sukcesy w młodszych kategoriach wiekowych, jest między innymi mistrzynią świata i Europy juniorek.

Aleksandra Kowalczuk to reprezentantka sportów walki, a dokładniej taekwondo, jest mistrzynią Europy i piątą zawodniczką igrzysk olimpijskich z Tokio. Mistrzynią Europy i to dwukrotną, bo w sztafecie i indywidualnie jest Alicja Tchórz, dwukrotna uczestniczka igrzysk olimpijskich. Natomiast u mężczyzn specjalistą od stylu grzbietowego w pływaniu jest Kacper Stokowski, olimpijczyk z Tokio, brązowy medalista mistrzostw Europy. Z czasem na ścianie we wspinaczce sportowej ściga się Hubert Przytuła, wicemistrz Polski, zawodnik kadry narodowej. Wymienieni wyżej zawodnicy, w większości są na początku swojej sportowej kariery, a na swoim koncie mają już znaczące sukcesy. To właśnie Nasi Mistrzowie, którzy dołączyli do Kaman Sport Group.

Celem współpracy jest zapewnienie sportowcom jak najlepszej opieki socjalnej, marketingowej i promocyjnej, a w rezultacie doprowadzenie do udziału w zawodach najwyższej rangi, w tym igrzysk olimpijskich w Paryżu w 2024 roku. Zawodnik zyskuje wsparcie na spokojne przygotowania, a sponsor reklamę zgodną z jego oczekiwaniami i jest kojarzony z pozytywnymi wartościami, a co za tym idzie lepiej zapamiętywany.


Źródło: informacja własna
 
Tagi: KamanSportGroup sukces współpraca nowawspółpraca sponsoring sponsor ŁączymyBiznesZeSportem 

Zobacz także


Z ostatniej chwili

Partnerzy

Pentagon Research
Format Deweloper
Synergia